Yalova Türkiye
0535 760 2798
yalovailaclamasirketleri@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

     Şirketimiz Yalova ilaçlama firmaları içerisinde  Yalova ve tüm ilçelerinde ev, ofis, hastane, okul, restoran, AVM, sinema, kafeterya ve ihtiyaç duyulan tüm mekanlarda, böcek ve haşereye karşı Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü kural ve yönetmelikleri doğrultusunda ilaçlama hizmeti vermektedir. Sektörde birçok ehliyetsiz ve uygun olmayan firmaların varlığı ve halk sağlığına verdiğimiz önem bizim bu sektöre girmemizdeki yegane sebeplerdir.

 

     VİZYONUMUZ:

     Başta insan sağlığı olmak üzere hedef dışı canlıyı ve çevreyi korumak prensibimiz çerçevesinde,müşterimize kaliteli,periyodik,ekonomik ve kalıcı çözümler sunarak yaptığımız işin kalitesini sürekli iyileştirmenin gayreti ile rakiplerimize göre daima en iyi hizmeti vermektir,

     MİSYONUMUZ:

     Günün gelişen teknoljik şartlarını benimseyerek ve uygulayarak işimizde geniş ufuk yaratmak ileriye dönük düşüncelerle gelecekte daha iyi iş verimliliğini sağlayarak stratejimizi geliştirmektir.

      KALİTE POLİTİKAMIZ:

  • Yasalar çerçevesinde
  • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak,
  • En son teknolojiyi takip ederek,
  • Hatasız şekilde,
  • Güvenilirlik,Dürüstlük ve Tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak,
  • Verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli geliştirip iyileştirerek,
  • Müşterilerimizin isteklerini gerçekleştirmektir

Vizyonumuz gereği:Şirketimiz personelinin eğitim ve çalışma koşullarını iyileştirme planlamalarıyla konusunda eğitimli ve bilinçli çalışanlarımızla,hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en çok dikkat ettiği konu müşteri memnuniyetidir. Her mutlu müşterinin mükemmel bir referans olduğu düşüncesiyle hareket etmekteyiz. Bu düşünce içerisinde siz müşterilerimize kurumsal kimliğimiz altında, profesyonel hizmet sunmaktayız.

Bizimle hemen iletişime geçebilir siniz…

yalova ilaçlama şirketi , yalova ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketleri , ilaçlama şirketi , yalova ilaçlama , ev ilaçlama , işyeri ilaçlama , iş yeri ilaçlama , hastane ilaçlama , hastahane ilaçlama , böcek ilaçlama , bocek ilaclama , ılaclama , haşare ilaçlama, haşere ilaçlama , hasere ılaclama , en ucuz ilaçlama şirketleri , ilaçlamada kesin çözüm , garantili ilaçlama ,  ofis ilaçlama ,  ev ilaçlama şirketi , ev ılaclama ,  ilaçlama şirketleri yalova , ilaçlama şirketi yalova , ılaclama sırketı yalova , okul ilaclama , okul ilaçlama , böcek , haşere , haşare , pest , pest spreying , spreying , ant spreying , hakkında , hakkinda , hakkımızda , nilüfer ilaçlama hakkında , nilüfer ilaçlama firması hakkında , ilaçlama firması telefon , böcek ilaçlama irtibat , ilaçlama telefonları , böcek ilaçlama firması telefonları ,  ilaçlama firması iletişim bilgileri ,  yalova ilaçlama firmaları iletişim , yalova ilaçlama firmaları telefonları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir