Yalova Türkiye
0535 760 2798
yalovailaclamasirketleri@gmail.com

işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlama

Yalova ilaçlama şirketleri işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlama hizmetleri iş yerinde çalışan insan sağlığı bakımından ve ayrıca dokümantasyon güvenliği açısından önem arz eder. İşyerleri çok çeşitli olmakla birlikte, bir çok insanın ziyaretlerde bulunduğu yoğun olan yaşam alanlarıdır. Özellikle işyeri çalışanları için, evden sonra en çok vakit geçirilen mekan iş yerleridir. Bu iş yerleri her türlü işletme olacağı gibi, fabrika, otel, şantiye gibi büyük mekanlarda olabilir.

Bir işveren olarak firmanıza işyeri ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz anda büyük bir sorumluluk altına girmiş olacaksınız.  Çünkü ilaçlama esnasında ya da sonrasında var olacak tüm problemlerden sadece siz değil tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Profesyonel olarak yapılmayan uygulamalar ve de hatalı ilaç kullanımları insan sağlığı açısından telafisi olmayan zararlar verebilmektedir. Özellikle korsan olarak ifade edilen ruhsatsız firmalar tarafından kullanılan kimyasallar, genellikle tarım ilaçlarıdır. Tarım ilaçlarında var olan kanserojen maddeler uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve de kalıntı bırakmaktadır. Bunun neticesinde bu firmaların vermiş olduğu zararlar sadece ilaçlama anı ile sınırlı kalmamakta etkisini uzun süre devam ettirmektedir.

Ofis & işyeri ilaçlama

işyeri ilaçlama Hizmetleri

Yalova İlaçlama işyeri ilaçlama hizmetleri

Haşere ve kemirgenler iş yerlerimiz deki sağlık koşullarınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Beraberinde, çalışanlarından almış olduğunuz verimde düşüş olmaktadır. Bunun beraber çok çeşitli ölçülerde maddi kayıplara da sebebiyet vermektedirler.

Unutmayın özellikle kemirgen sorunlarınız da yapılan hatalı ilaç seçimleri, bu zararların sizler tarafından görülemeyen ve de ulaşılamayan alanlarda ölmelerine sebebiyet vermektedir. Bunun neticesinde alanınız üzerinde oldukça maliyetli olan tadilat sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır.

İşyeri ilaçlama sorunlarınız ve keşif olanaklarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için danışma hattımızı arayabilirsiniz. Ücretsiz ön keşif talep edebilirsiniz. Konusunda uzman olan keşif personellerimiz sizlerin haşeresiz ve kemirgen siz steril bir çalışma ortamına sahip olabilmeniz için gerekli olan tüm tedbirleri önceden tespit ederek riskler oluşmadan önlem almanızı sağlanmaktadır. Böylece çalışanlarınız ve müşterileriniz istenmeyen görüntüler ile asla karşılaşmamaktadır.

Sağlık Bakanlığından yetkili olan firmamız huzurlu çalışma ortamlarını sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının daima bilincinde olup çevre ve insan sağlığına vermiş olduğu önem ile de kendi sektöründe daima öncülük etmeye devam etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir